Pasidalinkite Savo norais su mumis

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Riešės baldai

Individualaus dizaino baldų projektavimo, gamybos ir montavimo ekspertai

Jau dagiau nei 20 metų siūlome išskirtinius nestandartinio dizaino baldus ir interjero detales Jūsų namams, įvairiems industriniams bei visuomeniniams projektams – nuo idėjos iki įgyvendinimo. Pagrindiniai mūsų klientai – žinomų prekės ženklų parduotuvės, viešbučiai, SPA centrai, sporto klubai, restoranai ir kavinės, biurai bei privatūs klientai gyvenamųjų erdvių įrengimui tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Scroll downScroll down

Skaičiai, kurie kalba patys už save

200+

Patenkintų klientų

1500+

Pagamintų baldų

500+

Projektų Lietuvoje

50+

Projektų užsienyje

20+

Metų patirties

30+

Kvalifikuotų specialistų

Dirbame tarptautiniu mastu

Esame įgyvendinę projektus 10+ užsienio valstybių

Švedija
Norvegija
Škotija
Didžioji Britanija
Vokietija
Ispanija
Italija
Belgija
Olandija
Šveicarija
Kipras
Lenkija
Latvija
Estija

Mūsų darbo principas

viskas nuo idėjos iki jos įgyvendinimo

1

Susisiekimas

Kviečiame susisiekti su mumis kontaktų skiltyje pateiktais rekvizitais, kad galėtume sutarti dėl patogaus laiko konsultacijai.

Susisiekti
Sveiki!
2

Poreikių identifikavimas

Kuriame baldus ar interjero detales pagal naujausias tendencijas ir Jūsų viziją. Padedame išsirinkti tinkamiausią variantą, derantį prie Jūsų interjero. Mes pasirūpiname patalpų matavimu Jums patogiu metu, patariame dėl techninių sprendimų, baldų ergonominio išdėstymo, funkcionalumo ir kt.

3

Projektavimas

Paruošiame norimų baldų ar jų elementų techninius brėžinius atsižvelgiant į Jūsų patalpos išmatavimus, pageidavimus bei galimybes. Padedame suplanuoti baldų ir technikos išdėstymą, parinkti medžiagas, dekoro elementus, spalvas ir furnitūrą.

4

Gamyba

Baldų ir interjero elementų gamyba organizuojama nuosavoje net 3000 kvadratinių metrų ploto modernioje ir erdvioje dviejų aukštų baldų gamykloje, įsikūrusioje Vilniaus rajone (Riešės seniūnijoje, Užugriovio kaime). Turimi gamybiniai pajėgumai leidžia greitai ir kokybiškai pagaminti net ir sudėtingų konstrukcijų didelius baldų kiekius klientams tarptautiniu mąstu. Gamybai naudojame tik kokybiškas medžiagas, kurias siūlo patikrinti ir baldų industrijoje pripažinti tiekėjai. Nestandartinių baldų gamyba paprastai trunka apie 6-9 savaites.

5

Pristatymas ir montavimas

Supakuojame ir pristatome baldus Jums patogiu metu visoje Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atlieka pilną baldų surinkimą ir montavimą vietoje, užtikrindami kokybišką ir patikimą rezultatą.

6

Garantija

Savo gaminiams suteikiame 2+ metų garantiją

Riešės baldai – komanda, siekianti kurti išskirtinio dizaino baldų sprendimus, drąsiai bei atsakingai veikdama kiekviename žingsnyje ir įsipareigodama nepriekaištingai kokybei bei naujovėms

Scroll downScroll down

Mūsų stiprybės

Profesionalus baldų projektavimas

Siekiant užtikrinti, kad būsimi baldai ar interjero detalės būtų komfortabilūs ir atitiktų Jūsų lūkesčius, mes rūpinamės visu baldų projektavimo procesu – nuo idėjos iki montavimo. Mes pasirūpiname patalpų matavimu Jums patogiu metu, patariame dėl techninių sprendimų, baldų ergonominio išdėstymo, funkcionalumo ir kt.

Nuosava moderni infrastruktūra

Baldų ir interjero elementų gamyba organizuojama nuosavoje net 3000 kvadratinių metrų ploto modernioje ir erdvioje dviejų aukštų baldų gamykloje, įsikūrusioje Vilniaus rajone (Riešės seniūnijoje, Užugriovio kaime). Turimi gamybiniai pajėgumai leidžia greitai ir kokybiškai pagaminti didelius baldų kiekius klientams tarptautiniu mąstu.

Kokybiškos baldinės medžiagos

Mūsų tikslas – kokybė ir patikimumas. Užtikriname gausų inovatyvių ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančių baldinių medžiagų pasirinkimą, leidžiantį išpildyti net ir pačių įnoringiausių klientų lūkesčius.

Profesionali komanda

Mūsų įmonėje dirba motyvuoti ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai – baldų konstruktoriai, gamybos meistrai, projektuotojai ir dizaineriai. Kasmet investuojame į savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, dalyvaujame tarptautinėse parodose, bei sekame naujausias baldų projektavimo ir gamybos tendencijas.

Ilgametė patirtis

Riešės baldai – viena lyderiaujančių baldų projektavimo ir gamybos įmonių rinkoje, savo veiklą sėkmingai vystanti daugiau nei 20 metų.

Mūsų darbo kertinės vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekviename žingsnyje

Komandiškumas

Esame itin vieninga komanda, kurioje visi išvien atsakingai dirbame siekdami bendrų tikslų. Glaudžiai bendradarbiaujame ne tik komandos viduje, bet ir su savo partneriais: statybinėmis organizacijomis, architektais, projektuotojais, dizaineriais. Vieni su kitais dalinamės žiniomis ir patirtimi – tuo, ką turime vertingiausio ir sugebame geriausiai. Pasitelkiame vieni kitų stiprybes. Esame pasirengę išgirsti, padėti ir imtis atsakomybės ne tik už savo, bet ir visos komandos veiklą. Komandiškumas mums ne tik padeda efektyviai rasti geriausius, maksimaliai klientų poreikius išpildančius sprendimus, bet ir kuria pagarba bei pasitikėjimu grįstą vidinę kultūrą.

Aistra

Mus vienija aistra unikaliam baldų dizainui. Ryžtingai imamės iniciatyvos, įgyvendiname drąsius sprendimus ir priimame iššūkius. Niekada nesustojame ir nepasiduodame. Lanksčiai reaguojame į pokyčius rinkoje, individualius klientų pageidavimus ir poreikius. Siekiame kurti nestandartinius bei kokybiškus baldus, kurie išsiskiria rinkoje. Nuolat stengiamės išlikti dizaino tendencijų priešakyje, ieškome būdų tobulinti savo gaminius bei visuomet būti žingsniu priekyje. Ši vertybė mums leidžia išsiskirti inovatyvumu ir pirmiesiems pristatyti baldų bei sprendimų naujienas verslo partneriams ir klientams.

Profesionalumas

Itin didelį dėmesį skiriame mūsų darbo kokybei bei turimai kompetencijai. Siekiame suburti ir išlaikyti darnią bei nuolat tobulėjančią profesionalų komandą, kuriančią patikimus produktus bei užtikrinančią nepriekaištingą patirtį klientams. Mes nuolat mokomės ir tobuliname savo gamybinius procesus bei technologijas, siekdami naujų iššūkių bei vedami tvirto įsipareigojimo būti baldų pramonės tendencijų priešakyje. Visą savo sukauptą patirtį ir žinias panaudojame efektyviai ir tikslingai, kurdami išskirtinius aukštos kokybės baldus.

Kokybė

Mums itin svarbi kokybė. Siekiame ne tik išlaikyti aukštą savo gaminamų baldų bei paslaugų kokybės lygį, bet ir nuolat jį gerinti. Gamyboje naudojame tik aukštos kokybės medžiagas bei technologijas. Tuo pačiu taikome ir griežtas kokybės kontrolės priemones, užtikrinančias, kad mūsų gaminama produkcija atitiktų pačius aukščiausius standartus. Nors ir esame lankstūs sprendimams, tačiau niekada neleidžiame nukentėti kokybei. Siekiame būti geriausi savo srityje, todėl esame labai reiklūs ir sau, ir kitiems. „Gerai“ nepakanka – norime, kad būtų „geriausiai“: nuo kasdienės kiekvieno iš mūsų veiklos iki galutinio produkto ar paslaugos klientui.

Mūsų partneriai

Dirbame tik su ambicingiausiomis įmonėmis, siekiančiomis paversti baldų pramonę kuo tvaresne. Esame tikri, kad kartu įgyvendinsime pokyčius, įgalinančius pagerinti ateities kartų gyvenimus

Powered by Mad